Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

December 2014
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Lajme

22 Sep 2015 13:05
22 Shtatori

   

Sot shënohet  Dita Ndërkombëtare pa Makina, e cila synon sensibilizimin e njerëzve që  [ ... ]

SportLexo vazhdimin...
22 Sep 2015 12:59
Testimi i Infermiereve

  

Testimi i infermiereve paresor te qendrave shendetsore te rrethit Gjirokaster dhe Tepelen do t [ ... ]

Lifestyle & ShowbizLexo vazhdimin...
22 Sep 2015 12:53
Punimet e Ujesjellesit

 

Ne qytetin e Gjirokastres prej kohesh kane filluar punimet nga ana e ujsjellsit te cilet operojn [ ... ]

Projekti i Viroit Nga Nxenesit E Shkolles "SIRI ...Lexo vazhdimin...
21 Sep 2015 13:07
Shtepia e Ismail Kadares

  

Shtepia e shkrimterit te madh Ismail Kadare I eshte nenshtruar nje rikonstruksuoni me fonde te [ ... ]

Zamira Rami Takim Me Bnoret e Lagjes "Kodra E Shtu...Lexo vazhdimin...
21 Sep 2015 13:03
Suveniret

  

Numri I turisteve eshte rritur me 20% me shume kete vit krahasuar me nje vit me pare . Tregtar [ ... ]

Projekti i Viroit Nga Nxenesit E Shkolles "SIRI ...Lexo vazhdimin...
21 Sep 2015 12:58
Gjimnazi

  

Interesi qe eshte shfqaur nga nxenesit per tu regjistruar ne shkollen e mesme Siri Shapllo ka  [ ... ]

80% e Te Rinjve Te PapuneLexo vazhdimin...
Artikuj te Tjere

Visitors

065544
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
236
247
483
38391
1314
10659
65544

Your IP: 23.22.129.95
2016-05-03 22:00

Programi i emisioneve

Aktualitet

Sport

Politika

Ekonomi

Bota

Vizitoret

100%Greece Greece

Total: 398
Copyright © 2016 AlpoMedia. All Rights Reserved.