Lajme

  

Ambasadorja e BE-së, Romana Vlahutin është ndalur në Gjirokastër. E cila ka pohuar se zgjedhjet ne Shqiperi jane te politizuara si dhe e pyetur per reformen ne drejtesi ajo ka pohuar se eshte nje process teper serioz dhe ka mbeshtetjen e plote te nderkombetareve.Ajo eshte  shprehur se qyteti i gurte i GJirokastres  eshte nje thesar persa i perket  trashigimise kulturore.

Visitors

277881
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
287
287
1522
249642
14772
10024
277881

Your IP: 54.162.241.40
2017-11-24 13:00