Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

December 2014
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Vokalistja e grupit të famshëm britanik Florence and Machine, bëri një ditë tejet të lumtur për njërën nga fanset e saj më të mëdha.Florence Welsh performoi për Karinya Chen pranë shtratit në spitalin e Teksasit ku 15-vjeçarja prej muajsh është e shtruar pasi vuan nga kanceri.E shoqëruar në kitare nga Rob Ackroyd, Florence këndoi për fansen e saj disa nga hitet si “Shake it out” dhe “Dogs days are over”.Karinya Chen kishte prerë biletën për të ndjekur nga afër koncertin e idhullit të saj në Austin, por fatkeqësisht mjekët i thanë se ishte tepër e sëmurë për të shkuar atje. Ishte vetë stafi i spitalit që organizoi këtë surprizë të veçantë për vajzën.“Përjetuam emocione të bukura, muzikë të mirë dhe lot pikëllimi e gëzimi, shpresë dhe dashurie bashkë, ku një gjest kaq i thjeshtë dhe i vogël i bëri gjërat të duken më mirë”, tha infermierja e Chen.

Lajme

28 Jun 2016 06:08
Ndahet nga jeta “Heroi” Bud Spencer

Ka ndërruar jetë aktori i mirënjohur për shumë shqiptarë Bud Spencer. Lajmi është konfirmu [ ... ]

Lifestyle & ShowbizLexo vazhdimin...
02 Jun 2016 18:35
Nëna ndihmon nipin të përdhunojë vajzën e saj

Një inçest në kufijtë e marrëzisë ka tronditur publikun në Australi, ku një nënë 56-vje [ ... ]

BotaLexo vazhdimin...
02 Jun 2016 18:33
Gjermania sfidon Turqinë, shpall zyrtarisht genocid vrasjen e armenëve

Gjermania sfidoi Turqinë me aprovimin e një rezolute që e shpall genocid vrasjen masive të arm [ ... ]

BotaLexo vazhdimin...
02 Jun 2016 18:32
“Do të duhet kohë për t’i ‘fshirë’ militantët e ISIS”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pavarësisht avancimit ndaj fortesave të ISIS-it në Siri [ ... ]

BotaLexo vazhdimin...
02 Jun 2016 18:31
Gjenocidi armen, Gjermania e njeh ndërsa Turqia tërheq ambasadorin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aprovimi i rezolutës që e shpall gjenocid vrasjen masive [ ... ]

BotaLexo vazhdimin...
02 Jun 2016 18:30
Franca, nën ujë. Edhe në Gjermani vërshojnë ujërat. 8 të vdekur

Përmbytjet e mëdha që kanë përfshirë Europën e Veriut detyruan Presidentin Francois Holland [ ... ]

BotaLexo vazhdimin...
Artikuj te Tjere

Visitors

244289
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
195
177
504
218627
5910
8003
244289

Your IP: 54.80.70.8
2017-08-23 21:15

Programi i emisioneve

Aktualitet

Sport

Politika

Ekonomi

No result...

Bota

Vizitoret

100%Greece Greece

Total: 398
Copyright © 2017 AlpoMedia. All Rights Reserved.