Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Reklama Juaj

Lajme

Nje ndeshje kjo qe eshte pergatitur me kujdes nga stafi teknik ne ditet e lena pas. Me synim daljen me pike te plota nga fusha e veshtire e flamurtarit , stafi teknik i Luftetarit e ka te qarte strategjine fituese ndaj flamurtarit me histori ne futbollin shqiptar. Objektivi yne eshte I qarte marrja e tripikshit tha mes te tjerave zvendestrajneri i luftearit luiz Krubelo Luftetari pass tri javeve te luajtura ka koleksionuar 4 pike ,te arritura keto pas nje fitore nje barazimi dhe nje humbje.

">KLIKO KETU

 

Visitors

260415
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
72
362
1869
231866
7330
6822
260415

Your IP: 54.166.203.76
2017-10-22 09:59