Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Reklama Juaj

Lajme

mbeturinat e qytetareve
 te mos gjejne  nje vend te caktuar dhe te hidhen jashte tij ky fenomen verehet me se tepermi
 ne zonen e tregut apo prane subjekteve te cilast shesin mallra ushqimore.
 me rritjen e temperaturave keto kazane  po kthehen ne nje burim serioz infeksioni dhe rrezik per shendetin e cdokujt
 po ashtu dhe nga ana  estetike eshte aspak e kendshme  per syrin e cdo kalimtari vendas apo te huaj .

Visitors

260453
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
110
362
1907
231866
7368
6822
260453

Your IP: 54.166.203.76
2017-10-22 10:04