Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Reklama Juaj

Lajme

te gjerave ne  drejjtimin e bashkis Gjiokaster.Keshtu i eshte drejtuar  kandidatja e se majtes  Zamir Rami  ,grave te se majtes  gjate nje takimi te perbashket  te mbajtur dje mbazdite.Gjate bashkbisedimit jane dhen mendime te ndryshme ne lidhje  me menyren si ato  duhet te angazhohen  me shume politike  dhe te kene me shume   hapsira ne vendimarrje .Mes te tjerash eshte theksuar fakti  qe mbeshtetja per znj Rami  do te jete  e pakursyer pasi eshte hera e pare  qe nje grua garon per kete detyre

Visitors

260454
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
111
362
1908
231866
7369
6822
260454

Your IP: 54.166.203.76
2017-10-22 10:04