Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

December 2014
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Aktualitet

11 Dec 2015 12:00
Mesim Joomla

shkruajme  artikullin  dhe  e ruajeme  nuk me punon mua  se jam nga server por  e vendosim shk [ ... ]

AktualitetLexo vazhdimin...
19 Sep 2015 12:31
Konstituimi i Keshillit

    

Diten e sotme u zhvillua mbledhja e pare per  konstituimin e keshillit   e Qarkut Gjiro [ ... ]

AktualitetLexo vazhdimin...
18 Sep 2015 13:07
Ekonomia rritet me Buqesin

    

Ministrit i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave, Edmond Panari [ ... ]

AktualitetLexo vazhdimin...
18 Sep 2015 13:01
Formulari A3

  

Kandidatët fitues në universitet që nuk regjistrohen deri në datën 19 shtator do të hiqe [ ... ]

AktualitetLexo vazhdimin...
18 Sep 2015 12:54
Kalldremet pa Cilesi ne Gjr

  

Rruga” Vasil Laboviti “ nje prej rrugeve karakteristike   me kalldrem   e  cila lidh  [ ... ]

AktualitetLexo vazhdimin...
18 Sep 2015 12:48
Shkolla

    Ne  shkollen 9-vjecare  Koto Hoxhi  ne disa prej klasave ne te cilat zhvillohet  mesim ofr [ ... ]

AktualitetLexo vazhdimin...
Artikuj te Tjere

Visitors

250691
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
57
394
1282
224127
4428
7884
250691

Your IP: 54.81.59.211
2017-09-22 04:24

Aktualitet

Sport

Politika

Ekonomi

No result...

Bota

Vizitoret

100%Greece Greece

Total: 398
Copyright © 2017 AlpoMedia. All Rights Reserved.