,po has veshtiresi jo vetem sociale por edhe fizike.sofia nena e kater femijeve eshte shprehur se pavaresisht kerkesave te shumta nga ana e institucioneve perkatese nuk po merr asnje ndihme ekonomike.pavarsisht se ka statusin e invalides dhe ka dy femije me probleme mendore.sipas saj pavaresisht se banesa e kesaj familjeje ka nje infrastrukture teper te keqe serish persona te maskuar kane tentuar ti grabisin,ajo shprehet se ka kryer denoncimet perkatese jo vetem ne komisariatin e policise permet por edhe ne prokurori ku deri me sot sipas saj nuk eshte kryer asnje veprim. Pretendimet e kesaj familjeje mbeshteten edhe nga fqinjet Thirja e kesaj familjeje per mbeshtetjeje nuk I eshte drejtuar vetem pushtetit local por edhe atij qendror.

Visitors

347593
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
322
357
1666
320059
4211
5720
347593

Your IP: 54.196.98.96
2018-08-18 17:39