Diten e sotme ne parkun arkelogjik te Antigones eshte zhvilluar nje takim I cili titullohej “Tryeza e Miqeve   te Antigonese “

  

 

Shqipëria dhe bankat në vendin tonë nuk janë të rrezikuara nga një faliment

 

Sa herë të rriten pensionet në përgjithësi për shkak të indeksimit, aq herë do të rritet edhe

 

Rritja të papunësisë vitet e fundit ka detyruar shume persona per te gjetur  

 Dymbëdhjetë është numri i të rinjve të arrestuar për sulmin

Visitors

314095
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
117
121
1438
286693
4593
7711
314095

Your IP: 54.81.182.16
2018-03-18 09:40