Më shumë se gjysma e farmacistëve dhe infermierëve rezultojnë mbetës në provimet

 

Banoret e qytetit te gjirokastres shprehen teper te shqetesuar per fenomenin

 

Fshati lazarat   ne qender te vemendjes per shkak te ngjarjeve tronditese te cilat ndodhin

 

Kandidati I cili kandidonte per anetar keshilli ne bashkin e Gjirokaster perfaqsues

   

 

 

Fitorja e së djathtës në Bashkinë e minoritetit në Dropull me kandidatin

Visitors

314084
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
106
121
1427
286693
4582
7711
314084

Your IP: 54.81.182.16
2018-03-18 09:37