Mbeshtetje nga te gjitha grate per nje grua ne drejtimin e bashkise se gjirokastres ,ky ka qene motive I takimit te organizuar me anetaret e se majtes se bashkuar,simpatizante dhe perkrahese te kandidates se aleances per shqiperin europiane.

 

 

Dy mijë maturantë kanë rezultuar ngelës në testin e gjuhë-letërsisë, ndërkohë janë të paktë ata që janë vlerësuar me notë maksimaleNdërsa mesatarja në nivel kombëtar këtë vit është e ulët, saktësisht 6.7, poshtë nivelit mesatar..

 

  

Rreth 70% e bizneseve sezonale që punojnë gjatë verës në zonat turistike,

 

Kandidati I aleances popullore per pune dhe dinjitet

 

Në raportin e publikuar së fundi prej saj, Banka Botërore evidenton se,

Visitors

347600
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
329
357
1673
320059
4218
5720
347600

Your IP: 54.196.98.96
2018-08-18 17:40