22449199 1399217153525435 1498706895 o

22429293 1357603564362682 1346321001 o

Familja Jemini ne qytetin e permetit pavaresisht kushteve ekstreme me te cilat perballet dhe mbijeton

Mbledhja e te dhenave,kodifikimi dhe raportimi mbi mbetjet jo vetem te ngurta por edhe me gjere ka tema e takimit ku

22184656 1349051385217900 127836799 n

BASHKIA TEPELENË DHE PNUD NËNSHKRUAJNË MARRËVESHJEN PER NGRITJEN E MEKANIZMAVE MBI DHUNËN NË FAMILJE

 

pamela

Ajo që po ndodh realisht në qytetin e Elbasanit nuk guxohet të thuhet nga drejtori i

Visitors

346995
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
81
232
1068
320059
3613
5720
346995

Your IP: 54.198.27.243
2018-08-17 05:47