Modelja seksi, Nina Moriç ka lëshuar një provokim ndaj dy futbollistëve të Milanit dhe Juventusi duke lënë të kuptohet se ata nuk e kanë bindur  edhe aq shumë në shtrat.“Nëse Montolivo dhe Hernanes do të bënin seks me të njëjtën shpejtësi me të cilën luajnë futboll, do të ishin dy dashnorë perfektë”, ka shkruar në rrjetin social "Facebook", modelja Moriç.Statusi i saj ironizues në rrjetin social ka ardhur në përfundim të finales së Kupës së Italisë, ku u përballën Milani dhe Juventus, në të cilën triumfuan në kohën shtesë 1:0 bardhezinjtë.

 

 

 

Visitors

314069
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
91
121
1412
286693
4567
7711
314069

Your IP: 54.81.182.16
2018-03-18 09:32