Britney Spears mahniti publikun me performancën e saj në “Billboard Music Awards”. Këngëtarja 34-vjeçare e ngriti shumë lart stekën e spektaklit në “T-Mobile Arena” të Las Vegasit mbrëmjen e së dielës, me kërcimet e saj energjike dhe me veshjen e saj provokuese.Spears e nisi performancën e saj me hitin e vitit 2013 “Work B***h”, të cilin e shoqëroi me lëvizje shumë të ndërlikuara.Duket qartë se këngëtarja është në një formë të shkëlqyer fizike, si në fillim të viteve 2000.

 

Visitors

314071
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
93
121
1414
286693
4569
7711
314071

Your IP: 54.81.182.16
2018-03-18 09:33