Këngëtarja e njohur shqiptare i është bashkuar festës dhe urimeve të shqiptarëve me rastin e 105 vjetorit të pavarësisë.

Përmes një postimi në InstaStory, Rita Ora ka uruar të gjithë shqiptarët për këtë ditë të shënuar.

63344 640 0 5a1db7c9a3b29 500x8891

“Gëzuar Ditën e Pavarësisë Shqipëri! Ju dua”, shkruan Rita teksa ndodhet në makinë duke filmuar një furgon para saj që mban flamurin shqiptar.

Visitors

346990
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
76
232
1063
320059
3608
5720
346990

Your IP: 54.198.27.243
2018-08-17 05:47