Ambasadorja e BE-së, Romana Vlahutin është ndalur në Gjirokastër. E cila ka pohuar se zgjedhjet ne Shqiperi jane te politizuara si dhe e pyetur per reformen ne drejtesi ajo ka pohuar se eshte nje process teper serioz dhe ka mbeshtetjen e plote te nderkombetareve.Ajo eshte  shprehur se qyteti i gurte i GJirokastres  eshte nje thesar persa i perket  trashigimise kulturore.

Visitors

322389
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
70
515
1478
294948
5184
7703
322389

Your IP: 23.20.165.182
2018-04-22 00:54