EMANCIPIMI I SAJ KONTRIBUTET SI DHE PERKUSHTIMI KA THYER TABUNE E SHUME VITEVE ME PARE.TE PYETUR SA SA PRODUKTIV ESHTE ROLI I GRUAS NE POLITIK QYTETARET E GJIROKASTRES JANE SHPREHUR SE POLITIKA SHQIPTARE KA NEVOJE PER PRESENCE ME TE MADHE TE FEMRAVE.

 

Visitors

322388
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
69
515
1477
294948
5183
7703
322388

Your IP: 23.20.165.182
2018-04-22 00:53