berisha

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale në lidhje me akuzat e kreut të qeverisë Edi Rama ndaj gazetares italiane, e cila përmes xhirimeve ka pasqyruar jetën e vështirëve të banorëve në zonën e Dibrës.

“Dëgjoni Noriegen!

Për emisionin televiziv për fëmijët e mjerë të Bulqizës që mbledhin krom, fajin nuk e ka varfëria ku e ka zhytur vendin, por gazetarja italiane, që sipas tij monton filmime te vjetra. Por ajo i përgjgjet po dje se filmimet jane bërë më 14-16 tetor 2017 dhe se Rama ndofta duhet të bej më pak shoë dhe diçka më shume për ata që janë në nevojë!Rrace e pashpirt dhe e shpëlarë!”, shkruan Berisha në rrjetet sociale.

Visitors

322357
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
38
515
1446
294948
5152
7703
322357

Your IP: 23.20.165.182
2018-04-22 00:44