22127120 1856597004669507 1688074769 n

VITET E FUNDIT VIHET RRE NJE SHTIM I NUMRIT TE GRAVE PJESMARESE NE POLITIKE.

  

Ambasadorja e BE-së, Romana Vlahutin është ndalur në Gjirokastër. E cila ka pohuar se zgjedhjet ne Shqiperi jane te politizuara si dhe e pyetur per reformen ne drejtesi ajo ka pohuar se eshte nje process teper serioz dhe ka mbeshtetjen e plote te nderkombetareve.Ajo eshte  shprehur se qyteti i gurte i GJirokastres  eshte nje thesar persa i perket  trashigimise kulturore.

Visitors

314052
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
74
121
1395
286693
4550
7711
314052

Your IP: 54.81.182.16
2018-03-18 09:27