BLUZINJTE KANE MUNDUR TE SIGUROJNE NJE FITORE TE PASTER NDAJ ELBASANIT NE STADIUMIN GJIROKASTRA 3 ME 0 REZULTAT TE CILIN HIPOKETOI EDHE NE NDESHJEN E PARE NE ELBASAN ARENA.

PER DREJTUESIT E KETIJ KLUBI PERVEC REZULTATIT POZITIV DHE KUALIFIKIMIT NJE RENDESI E VECANTE ISHTE EDHE AKTIVIZIMI I MJAFT LOJTAREVE TE RINJ QE SIPAS TYRE DO TE JENE PJESE E FORMACIONIT PREJ 18 LOJTAREVE EDHE NE NDESHJEN NDAJ FLAMURTARIT.

SA I TAKON ECURISE NE KAMPIONAT DHE MUNGESES SE GOLAVE TE SHENUAR DREJTUESIT E LUFTETARIT THONE SE DERI TANI BILANCI ESHTE ME POZITIV POT E KRAHASOHET ME TE NJETJIN CALENDAR TE KAMPIONATIT TE KALUAR.

LUFTETARI DO TE VLERESOJE MAKSIMALISHT TE GJITHA NDESHJET PERFSHIRE KETU EDHE ATO TE KUPES SE SHQIPERISE NDERSA PERBALLJA E RRADHES DO TE JETE NE QYTETIN E VLORES NDAJ FLAMURTATIT,NDESHJE KJO E VLEFSHME PER KAMPIONATIN E KATEGORISE SUPERIORE.

Visitors

382578
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
43
223
6046
350882
8555
5600
382578

Your IP: 54.234.114.202
2019-01-20 01:44