Jemi koshienet qe na prêt nje ndeshje e veshtire por kemi punuar fort gjate gjithe javes dhe shkojme ne Korce per te marre nje rezultat pozitiv.Keshtu eshte shprehur trainieri I ekipit te Luftetarit Hasan Lika gjate nje conference per shtyp nje dite para ndeshjes me Skenderbeun I cili eshte nje nga pretendentet kryesor per fitimin e titullit kampion. Sa I takon mungesave apo lojtareve te cilet do te kete ne dispozicion Lika eshte shprehur. Sinkron Luftetari vjen ne kete peballje pas humbjes ne shtepi me ekipin e Kukesit me rezultatin 0 me 3 dhe eshte ne kerkimim te rikthimit te rezultatve pozitive te cilat do te nxirrnin ate nga zona e ftohte,ku pozicionohet aktualisht

Visitors

335917
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
98
515
1786
308771
5735
5826
335917

Your IP: 54.144.16.135
2018-06-24 08:38