KONFERENCA E 19 te E ORGANIZATES SE VETERANEVE ZGJIDHET KRYETARI I KESAJ ORGANIZATE SH GUÇE

NE AMBJENTET E TEATRIT ZIHNI SAKO ESHTE MBAJTUR KONFERENCA E 19 E ORGANIZATES SE VETERANEVE TE GJIROKASTRES.VETERANE TE SHUMTE TE MBLEDHUR NGA QYTETI I GJIROKASTRES POR DHE NGA RRETHINAT PERETH KANE KUJTUAR GJITHASHTU TE RENET NE LUFTEN NACIONAL CLIRIMTARE

NE FUNDTE KETIJ AKTIVITETI ESHTE ZGJEDHUR DHE  KRYETARI I KESAJ ORGANIZATE  SHKELQIM GUCE ,NENKRYETARET  FILIP KOTE, KICO MUCI, DHE LIRI ZERVA SI DHE

SEKRETAR ZABIT AHMETI DHE FORUMET E TJERA TE KOMKUINTETIT TE VETERANEVE.

">kliko ketu

Visitors

322390
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
71
515
1479
294948
5185
7703
322390

Your IP: 23.20.165.182
2018-04-22 00:54