APLIKIMI PER MUNDESI PUNESIMI FEMRAT KANE KERKESAT ME TE SHUMTA PER PUNESIM

Ne nje bisede me Kristiana Kaci zyrtare e statistikave per ALPO Tv ajo shprehet se ka vende te lira pune ne Gjirokaster dhe Permet Ne raportet femer mashkull kerkesa per pune eshte 80 perqin te femrat.

"> KLIKO KETU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Visitors

299291
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
13
269
2070
271152
6198
11199
299291

Your IP: 54.83.81.52
2018-01-20 03:00