"PERMENDORJA E MUNGUAR" PROMOVOHET BOTIMI I AUTORIT SHPERIM EMIRI

NE NJE AKTIVITET TE VECANTE ORGANIZUAR NE AMBJENTET E BANESES SE SHKRIMTARIT ME FAME BOTERORE ISMAL KADARE,MJAFT INTELEKTUALE,QYTETARE DHE MIQ TE AUTORIT KANE MARRE PJESE NE PROMOVIMIN E KETIJ BOTIMI.AUTORI ESHTE SHPREHUR SE KY BOTIM I KUSHTOHET FIGURES SE NJOHUR TE QQYTETIT TE GURTE DOCTOR VASIL LABOVITIT I CILI NJIHET NJEKOHESISHT JO VETEM SI MJEK KIRURG POR EDHE SI SHPETIMATRAI I MJAFT PERSONAVE NGA PUSHKATIMI GJATE PUSHTIMIT NAZIST. NE KETE AKTIVITET PROMOVUES TE PRANISHEM KANE QENE EDHE MJAFT FIGURA TE NJOHURA TE ARTIT DHE LETERSISE SHQIPTARE. AKTIVITETI ESHTE SHOQERUAR EDHE ME REFERATA TE MBAJTURA NGA TE PRANISHMIT.

" style="color: #000000;">KLIKO KETU

Visitors

322392
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
73
515
1481
294948
5187
7703
322392

Your IP: 23.20.165.182
2018-04-22 00:54