Emisioni Oda e Miqve në Alpo Tv

Rifillojmë prej dites se Marte më dt 3 Tetor në orën 20:30
emisionin Oda e Miqve, ku moderator do të jetë Gazetari Ilir Berisha dhe e ftuar do të jetë Ermira Qerimi Kryetare e shoqatës Pellazgjia të diasporës shqiptare me qendër në Bruksel Në këtë emision ju do të ndiqni të rejat më të fundit rreth aktualitetit rajonal dhe më gjerë. Ç’farë po ndodh me çështjen e Çamërisë… Çfarë të përbashkëta ka kjo çështje me zhvillimet në Spanjë rreth Autonomisë e Pavarësisë së Katalonisë. Në Oden e Miqve në Alpo Tv lajmi tani zhvillohet cdo sekondë, na ndiqni ! Në këtë emision ju mund te bëni pyetjet apo sygjerimet tuaja përmes nr.tel. +355.674551213 .
 
 

Visitors

356315
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
33
263
1006
329840
3975
8958
356315

Your IP: 54.166.203.17
2018-09-21 00:32