ARBERESHET NE GJIROKASTER , GJETEM MIKPRITJE TEPER TE NGROHTE

por pervec muzikes,tradites dhe valleve mes kolegeve ajo qe na beri me shume peershtypje eshte dashamiresia e te gjithe komunitetit dhe menyra si na priten,duke u ndjere pa dyshim si ne shtepine tone.Keshtu jane shprehur artistet e grupit arberesh te mberritur nga italia. Ne eventin argjiro fest kete vit mberriten 2 grupe arberesh ndersa ne cdo event referuar viteve te meparshme artistet e mberitur matabe brigjeve te adriatikut perhere kane qene pjese e eventit.

Visitors

335985
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
166
515
1854
308771
5803
5826
335985

Your IP: 54.144.16.135
2018-06-24 08:55