Nikollaq muco ka marre serish cmimin e pare ne kampionatin e natyral bodibilldin

Nikollaq muco ka marre serish cmimin e pare ne kampionatin e natyral bodibilldin I cili u zhvillua perpara disa ditesh ne qytetin e durresit 20 pjesëmarrës nga i gjithë vendi morën pjesë ne kete kampionat. INBA Albania, apo gara për trupat dhe format natyrale, përcolli mesazhin e prezantimit të trupave natyralë pa stimulues hormonalë apo steroide.nderkohe qe garuesit kanë kryer më parë analiza të nevojshme për të provuar faktin se nuk marrin substanca stimuluese.eshte viti I dyte qe nikollaq muco organizon kete kampionat me qellimin e vetem qe shume te rrinj te behen pjese e ketij sporti I cili sjell vetem benefite.te zhvillosh nje kampionat te ketij lloji jo vetem qe kerkon nje perkushtim te madh por njekohesisht kerkon dhe nje investim edhe sa I takon anes financiare te cilen nikollaqi ka haritur ta financoj I vetem. Pjese e ketij aktiviteti ka qene edhe nje I rri nga qyteti I gjirokastres I cili edhe pse me aftesi te kufizuara hariti te fitonte vendin e katert ne kategorine trupi me I bukur I plazhit .komapinati I natyral bodibillding zhvillohet cdo vit ne shqiperi ku prej tij dalin trupat me te bukur dhe marin pjese kategori te ndryshme.

Visitors

340273
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
189
112
940
313692
2611
7480
340273

Your IP: 54.92.163.188
2018-07-15 19:15