Universiteti eqrem cabej ka celur vitin e ri akademik 2017-2018

Mes urimeve dhe prezences se mjaft nxenesve,stafit akademik si dhe perfaqesuesve te pushtetit vendor apo qendror rektori I ketij universiteti Bektash Mema ka dhene urimin e tij. Te pranishem ne kete ceremony kane qene edhe mjaft perfaqesues diplomatike si dhe kryetarja e bashkise zamira rami dhe zevendes ministria e europes dhe puneve te jashtme artemisa dralo. Per kete vit te ri akademik ne auditoret e univerritetit eqrem cabej jane ulur rreth 300 studente te rinj,shifer kjo relativisht e ulet krahasuar me vitet e mepareshme.

 

Visitors

335964
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
145
515
1833
308771
5782
5826
335964

Your IP: 54.144.16.135
2018-06-24 08:50