Dy persona kane mbetur te plagor ne fshatin grapsh te bashkise dropull

Dy persona kane mbetur te plagor ne fshatin Grapsh te bashkise dropull si pasoje e daljes nga rruga e automjetit tip benz me te cilin po udhetonin.Policia ben me dije se aksidenti ka ndodhur ne aksin rrugor gjirokaster-kakavije dhe shtetasit me inicialet J.P 33 vjec dhe R.K 37 vjec kane mbetur te plagosur dhe jane transportuar menjehere drejt spitalit ku jane edhe jashte rrezikut per jeten.Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit. Një person nga Saranda është ndaluar nga policia e Gjirokastrës pranë fshatit Mashkullorë, pasi iu gjetën në makinë dy doza me kanabis.Policia ben me dije se jane referuar materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Gjirokastër, për shtetasin D.A vjeç 31, banues në Sarandë, pasi nga kontrolli në mjetin tip “Ford” ju gjetën dhe bllokuan në cilësinë e provës materiale 2 doza lëndë narkotike e llojit Cannabis Sativa.

Visitors

370112
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
75
141
1321
343561
1689
5046
370112

Your IP: 3.80.218.53
2018-12-10 17:08