Policia e kufirit dhe migracionit ka ndaluar nje numer te konsiderueshem shtetas te huaj

Policia e kufirit dhe migracionit ka ndaluar nje numer te konsiderueshem shtetas te huaj te cilet hyjne ne menyre te paligjshme ne shqiperi per te kaluar me pas ne vendet e bashkimit europian.ne nje conference per shtyp drejtori I kufirit dhe migracionit Manol DhamajKa dhene detaje per punen e kryer gjate muajit tetor. Nje rendesi e vecante nga kjo drejtori I eshte kushtuar edhe ndalimit te personave te cilet rezultojne me probleme ne sistemit .

Visitors

335969
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
150
515
1838
308771
5787
5826
335969

Your IP: 54.144.16.135
2018-06-24 08:51