Policia e Sarandes ka sekuestruar 15 kallëpe tritoli me peshë ne total 6 kg

Policia e Sarandes ka sekuestruar 15 kallëpe tritoli me peshë ne total 6 kg.Lenda shperthyese u gjet e fshehur në një thes mes disa shkëmbinjve dhe shkurreve në lagjen “Baba Rexhepi”.Ajo u gjet pas kontrollit të imtësishëm të zonës të kryer nga Policia ne baze te informacioneve te marra.Policia ne bashkepunim me Prokurorine dhe Agjensite e tjera Ligjzbatuese po punon lidhur me dokumentimin e plote ligjor te ketij rasti si dhe per identifikimin dhe kapjen e autoreve,thuhet ne njoftim zyrtar te ketij komisariati.
 
 
 
 
 

Visitors

297787
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
150
235
566
271152
4694
11199
297787

Your IP: 54.196.135.90
2018-01-17 15:12