Problemet me te cilat perballen mediat vizive dhe te shkruara ka qene tema e cila u diskutua gjate emisionit oda e miqve.

Problemet me te cilat perballen mediat vizive dhe te shkruara ka qene tema e cila u diskutua gjate emisionit oda e miqve.Te ftuar e rradhes perballe gazetarit ilir berisha ishin gazetari Kastriot Ahmataj dhe biznesmeni ne fushen e elektronikes aplikative Trashegim Papara.Nje nga pikat e diskutuara ishin njekohesisht problemet te cilat e karakterizojne rolin e gazetarit dhe medias,si dhe rolin e politikes ne media vizive,apo varesia e tyre ndaj kesaj te fundit.

Media sot eshte nje nga fushat e cila duhet te mbeshtetet nga bizneset ndaj dhe bashkepunimi mes tyre cilesohet si nje domosdoshmeri.
 
 
 
 
 

Visitors

335965
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
146
515
1834
308771
5783
5826
335965

Your IP: 54.144.16.135
2018-06-24 08:50