Miraka: Nuk jam më pjesë e Luftëtarit

Portieri i Lufëtarit, Festim Miraka, përmes një postimi në “Facebook”, ka njoftuar largimin përfundimtar nga ekipi i Luftëtarit. Portieri ishte pezulluar pa afat, që pas ndeshjes me Kamzën, ku goditi me grusht, sulmuesin serb Raçiç Ai shton se nuk mund të priste drejtuesit e klubit, teksa ishte në pezullim pa afat.Ndër të tjera ai falënderon të gjithë trajnerët dhe shokët e ekipit, si dhe tifozët. Ja dhe postimi i tij i plotë.miraka 470x439

Visitors

347614
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
343
357
1687
320059
4232
5720
347614

Your IP: 54.196.98.96
2018-08-18 17:41