Miraka: Nuk jam më pjesë e Luftëtarit

Portieri i Lufëtarit, Festim Miraka, përmes një postimi në “Facebook”, ka njoftuar largimin përfundimtar nga ekipi i Luftëtarit. Portieri ishte pezulluar pa afat, që pas ndeshjes me Kamzën, ku goditi me grusht, sulmuesin serb Raçiç Ai shton se nuk mund të priste drejtuesit e klubit, teksa ishte në pezullim pa afat.Ndër të tjera ai falënderon të gjithë trajnerët dhe shokët e ekipit, si dhe tifozët. Ja dhe postimi i tij i plotë.miraka 470x439

Visitors

382555
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
20
223
6023
350882
8532
5600
382555

Your IP: 54.234.114.202
2019-01-20 00:57