AGJENSIA INVESTIGATIVE STOP KRIMI INTERVISTE

Agjencia Internacionale investigative Stop Krimi eshte agjencia kunder krimit te organizuar korrupcionit terrorizmit droges trafikimit te femijeve dhunimit te femrave etj.Kjo agjenci ka dhene kontribut te madh per parandalimin e dukurive negative ne shoqerine shqiptare dhe nderkombetare, ndersa operon ne shume vende te botes duke ndihmuar ne bamiresi per qindra familje. Kryesisht aktivitetet te tanishme jane shperndarjet e broshurave neper shkolla per sensibilizimin kunder droges, aktivitet I cili perpos Tiranes do te shtrihet ne cdo cep te Shqiperise.Televizioni alpo ishte prezent ne Zyren Qendrore te Agjencise stop krimi ne Tirane ku ka intervistuar Drejtorin ekzekutiv Fatmir Sena. Agjencia internacionale eshte hapur ne vitin 2013 dhe konsiderohet mjaft e rendesishme per vete programin qe ajo trajton dhe ofron per komunitetin.

Visitors

356328
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
46
263
1019
329840
3988
8958
356328

Your IP: 54.166.203.17
2018-09-21 00:53