Zona muzeale ne qytetin e Gjirokastres eshte nje nder pasurite e shumta te vendit tone qe ben pjese ne Listen e Trashegimise Boterore te Unescos qe prej vitit 2005. Probmelet qe hasen ne kete pjese jane te shumta. Parkimet e gabuara nga qytetaret ne nje pjese te mire te kalldremeve perbejne shqetesimin kryesor ne zonen historike

 

 

Çmimi i ndryshueshëm i hidrokarbureve vjen si pasojë e disa faktorëve të ndryshëm duke

Mesues te perkushtuar dhe nxenes te talentuar te skulptures , piktures ,

   Nje ngjarje teper e rende ka ndodhur sot ne  

Visitors

347609
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
338
357
1682
320059
4227
5720
347609

Your IP: 54.196.98.96
2018-08-18 17:41