Debutimi me roveshatë i Kocionis me Luftëtarin pushton mediat greke

Dhimitris Kocionis ishte afruar te Luftëtari për të bërë diferencën në qendër të mbrojtjes. Por futbollisti më i ri i gjirokastritëve ka bërë diferencën dje…

Lexo me shume

Ahmataj prezanton dy përforcimet e fundit nga Greqia: Luftëtari im mbijeton në Superiore

Julian Ahmataj, në një prononcim si trajner i skuadrës së Luftëtarit është optimist dhe ka besim se skuadra e tij do të mbijetojë. “Një sfidë…

Lexo me shume

KUKESI E PRISTE PER FIRME, PORTIERI ZGJEDH LUFTETARIN

Edvan Bakaj është afrimi surprizë i Luftëtarit në merkaton e janarit. Në orët e vona të mbrëmjes portieri ka zgjedhur gjirokastritët, duke mos pranuar të…

Lexo me shume

RAPA IU KERKON FALJE PUBLIKE TIFOZAVE. TIFOZAT: MOS E ULNI KOKEN, FAJI ESHT I TE TJEREVE

Luftëtari pësoi dje një humbe të rëndë në shtëpi, duke u poshtëruar nga Kastrioti me rezultatin 1-5. Me këtë humbje, bluzinjtë e ndjejnë tashmë veten…

Lexo me shume

LUFTETARI NE SITUATE DRAMATIKE, KASTRIOTI E POSHTERON NE GJIROKASTER

Që luftëtari ishte dobësuar pas largimit të Rrocës, Shkurtajt dhe Mirasavljev, nuk kishte diskutim, por që të poshtërohej në këtë mënyrë nga Kastrioti i vendit…

Lexo me shume