GJIRO AIR SHOW 2019,NJE FUNDJAVE DEDIKUAR SPORTEVE TE AJRIT

Këtë fundjavë në qytetin e Gjirokastrës zhvillohet “Gjiro AIR SHOW 2019 ” me iniciativën e Federatës së Aeronautikës Shqiptare,Ministrisë së Mbrojtjes dhe Bashkisë së qytetit….

Lexo me shume