LUFTETARI NE SITUATE DRAMATIKE, KASTRIOTI E POSHTERON NE GJIROKASTER

Që luftëtari ishte dobësuar pas largimit të Rrocës, Shkurtajt dhe Mirasavljev, nuk kishte diskutim, por që të poshtërohej në këtë mënyrë nga Kastrioti i vendit…

Lexo me shume

Kujtohet në Prishtinë 90-vjetori i regjisores Xhanfise Keko, ‘Koha e Pelikulës’ vjen si rrëfim

Në Kino ABC u shfaq filmi “Koha e pelikulës” i regjisorit Mevlan Shanaj, që i dedikohet regjisores që hodhi themelet e filmit artistik shqiptar për…

Lexo me shume

DESHTIMI NE MERKATON E VERES, LUFTETARI LARGON TE GJITHE “SLLAVET”

Pas serbit Vladan Milosavljev dhe boshnjakut Nemanja Janiçiç, “Panorama Sport’ mëson ekskluzivisht se klubi i Luftëtarit ka prishur marrëveshjen edhe me malazezin Balsa Radoviç. Mesfushori…

Lexo me shume

KERKIME PER NAFTE NE PARKUN E ZAGORISE? RAMA: NUK BEN VAKI…

Lexo me shume

TRITOLI NE GJIROKASTER, BIZNESMENI NJIHEJ ME DY EMRA

Lexo me shume