Operacion i madh antidrogë në Gjirokastër, sekuestrohen 700 kg kanabis

Policia kufitare e Gjirokastrës si rezultat i një operacioni që ka zgjatur 48 orë, ka kapur sot rreth 700 kg lëndë narkotike e dyshuar kanabis,…

Lexo me shume

DESHTIMI NE MERKATON E VERES, LUFTETARI LARGON TE GJITHE “SLLAVET”

Pas serbit Vladan Milosavljev dhe boshnjakut Nemanja Janiçiç, “Panorama Sport’ mëson ekskluzivisht se klubi i Luftëtarit ka prishur marrëveshjen edhe me malazezin Balsa Radoviç. Mesfushori…

Lexo me shume

KERKIME PER NAFTE NE PARKUN E ZAGORISE? RAMA: NUK BEN VAKI…

Lexo me shume

TRITOLI NE GJIROKASTER, BIZNESMENI NJIHEJ ME DY EMRA

Lexo me shume